Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę internetową. Znajdą tu Państwo profesjonalne sprzęty do nakładania wszelakich powłok malarskich, od farb wodnych, epoksydów, poliuretanów, systemów dwukomponentowych, systemów malowania wielokolorowego, poprzez nakładanie pian, polimoczników, powłok, aż po urządzenia do metalizacji natryskowej włącznie. Ponadto pistolety malarskie, węże malarskie, dysze natryskowe, sprzęt ochrony osobistej dla malarzy, przyrządy pomiarowe, filtry przygotowania powietrza oddechowego, kompresory. Nasza nowe strona powstała ona tak,
aby ułatwić dostęp naszych klientów do szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

 

O nas

Firma RESIN powstała w 1991 roku. Od chwili powstania firmy, staramy się zaspokajać potrzeby i wymagania klientów. Sprzęt ochronny naszej produkcji oraz szereg urządzeń technicznych trafiają do większości firm zajmujących się antykorozją w Polsce, jak również za granicą.

Chętnie służymy Wszystkim naszym Klientom szeroko rozumiana wiedzą i doświadczeniem, potrafimy również słuchać ich uwag, słuchając uczymy się i doskonalimy nasza wiedzę techniczną. Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą z każdym kto jej potrzebuje. Jeżeli sami nie potrafimy podołać postawionym zadaniom, to z pewnością wskażemy osoby, instytucje lub firmy które mogą Wam pomóc.

Stawiamy na jakość dlatego RESIN posiada CERTYFIKAT ISO 9001. W roku 2003 nasze produkty uzyskały znak CE i weszły na rynki europejskie, gdzie zyskały wysokie uznanie użytkowników.

Polecane produkty

Przydatne Linki

Centrum Antykorozji logo_100www.resin.com.pl

 

 

AVIS logo_100www.avisonline.pl

 


logo WIWA_100www.wiwa.de

 

IBK logo_100www.ibk-technik.delogo_graco_100www.graco.com


.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress