Agregaty / Pompy malarskie

 

Pompy malarskie Hydrodynamiczne / Airless / Pneumatyczne

Pompy, agregaty malarskie do bezpowietrznego natrysku hydrodynamicznego (airless). Zasilane pneumatycznie - sprężonym powietrzem z kompresora.

Przejdź dalej

 

Pompy malarskie ze wspomaganiem powietrznym / Air combi

Pompy, agregaty malarskie do wysokociśnieniowego natrysku hydrodynamicznego ze wspomaganiem powietrznym - Air Combi, Air Assist. Zasilane pneumatycznie - sprężonym powietrzem z kompresora.

Przejdź dalej

 

Zestawy malarskie Elektrostatyczne

Pompy, agregaty malarskie do malowania elektrostatycznego. Dostępne wersje wysokociśnieniowe hydrodynamiczne oraz ze wspomaganiem powietrznym, jak i niskociśnieniowe. Zasilane pneumatycznie - sprężonym powietrzem z kompresora.

Przejdź dalej

 

Agregaty malarskie elektryczne i spalinowe

Pompy, agregaty malarskie do bezpowietrznego natrysku hydrodynamicznego (airless). Zasilane elektrycznie - z sieci 230V, lub własnym silnikiem spalinowym.

Przejdź dalej

 

Pompy membranowe

Pompy membranowe. Do transferu cieczy różnych lepkości, pod niskim ciśnieniem. Z beczek, pojemników, na liniach malarskich. Zasilane pneumatycznie - sprężonym powietrzem z kompresora.

Przejdź dalej

 

Pompy iniekcyjne

Pompy, agregaty do iniekcji żeli akrylowych oraz żywic. Iniekcja wysokociśnieniowa. Wersje jedno i dwukomponentowe. Z pistoletem iniekcyjnymi lub lancą. Zasilane pneumatycznie - sprężonym powietrzem z kompresora.

Przejdź dalej